KONST / Ramar / Ram 3401310
nr 340 1310
Ram
1800-tal, förgylld, innermått 73 x 49
Utrop:
300 kr
Såld:
850 kr
måndag 13 december 2004
800 kr
800 kr
Tilgman Keramik